Forum Forum dla Samotnych Strona Główna Forum dla Samotnych

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Celtycki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla Samotnych Strona Główna -> Horoskopy ..........
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KaRo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 144

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 07:53    Temat postu: Celtycki Odpowiedz z cytatem

Na Dzień Dobry polecam Wam celtycki horoskop.
Bawcie się dobrze....Warto wiedzieć,jakie drzewo przynosi nam pomyślność,które jest naszym opiekunem i warto takie posadzić,jeśli się ma,w swoim ogrodzie.Ten fascynujący horoskop stworzyli 2000 lat temu starożytni celtyccy kapłani i mędrcy,którzy znali drzewa jak nikt inny.Wierzyli,że opiekunem każdego człowieka jest drzewo,z którym związany on jest podobiewństwem i cechami charakteru.Uważali również,że los człowieka zależy też od położenia Słońca względem Ziemi w dniu jego narodzin .Dlatego horoskop dzieli się na dwa okresy,a jego zasadnicze punkty to dni przesilenia letniego i zimowego oraz wiosenne i jesienne zrównanie dnia z nocą.
JODŁA - mistycyzm
02.01 - 11.01 oraz
05.07 - 14.07

Ma urodę nieco surową,lubi piękne stroje i biżuterię lub odwrotnie-ma skłonność do ascezy.Pełna godności.Jest wybredna i mierzy wysoko,toteż nie zawraca sobie głowy błahostkami.Szlachetna i pełna rezerwy i raczej małomówna,nie ulega wpływom i czasem czuje się osamotniona.
Świadoma swych zalet i niełatwa we współżyciu,bywa,że zakochuje się na śmierć i życie.Jest wybitnie inteligentna,a w pracy skrupulatna i sumienna.Nie lęka się trudności.
Żyje długo,choć czasem zmaga się z chroniczną chorobą.
W każdej sytuacji potrafi zachować wiarę i nadzieję,a cokolwiek by sie działo,można na niej polegać.CYPRYS - wierność.
25.01.-03.02.
26.07.-4.08.

Smukły,o zręcznej,silnej sylwetce i regularnych rysach.To typ człowieka bliskiegop naturze.Zadowala się małym,nie zależy mu na pieniądzach i sławie,chce być tylko szczęśliwy.Pogodny i życzliwy dla ludzi,źle znosi samotność i najlepiej czuje się wśród licznej rodziny lub w gronie przyjaciół.Sympatyczny i zagubiony w marzeniach daje sie raczej ponieść życiu niż je układa.W pracy bywa nieco bałaganiarski, w miłości gwałtowny,a w uczuciach niezwykle wierny.
Jeśli kogoś obdarzy miłośćią,to na całe życie.
Przyjaciele zawsze moga liczyc na jego pomoc.WIĄZ - rozsądek
12.01.-24.01.oraz
15.07.-25.07.

Przystojny ma w sobie coś ujmującego.Rozsądny,małomówny,spokojny,oszczędny i pozbawiony dużych wymagań nie dba o stroje,choć wśród "letnich"Wiązów bywają rozrzutnicy.Natury prostolinijnej,zawsze broni uczciwych racji i wierzy w ludzką dobroć.Budzi ufność.Czsem bywa despotyczny.
W uczuciach żarliwy ,a nawet namiętny,jest oddany i wymagający w stosunku do partnera.Posiada zmysł humoru,która ratuje go w krytycznych momentach.Inteligencja jego jest praktyczna i konkretna.Potrafi kierować ludżmi
Nie ma zbyt silnego zdrowia,lecz żyje długo i bez większych wstrząsów.


TOPOLA-pesymizm
04.02.-08.02 oraz
05.08-13.08.

Wyniosła i derkoracyjna ma poczucie kruchości życia i lęka się starości.Nie lubi żyć w odosobnieniu.Łatwo zranić jej miłość własną,dlatego też powinna starannie dobierać sobie towarzystwo..Nawt drobiazgi mogą wytrącic ją z równowagi.
W małżeństwie niełatwo jej o szczęśćie - jest zbyt niezależna.
Odwaga i duma sprawiaja natomiast,że umie stawic czoła wielu kłopotom.
Dobrze zorganizowana i pełna altruizmu często wybiera zawód lekarza.


CEDR - aktywność
09.02-18.02 oraz
14.08-23.08

Solidny,mocny i obdarzony dobrym zdrowiempotrafi przetrwać trudne chwile.
To osobowość pewna siebie,zdecydowana i twórcza lecz zarazem drażliwa.Szybko podejmuje decyzje i zawsze ma rację.Ma instynkt przewodzenia.
Ambitny i prostolinijny jest niepoprawnym optymistą.Wywierając wpływ na innych,potrafi także całkowicie oddać sie jakiejś sprawie.Wśród jemu podobnych można odnaleźć bohaterów i męczenników..
Wybredny w doborze partnera potrafi długo czekać na prawdziwą miłość.
Często obdarzony bywa talentem muzycznym i dużym poczuciem humoru.Prowadzi urozmaicone życie zawodowe.


SOSNA - wyrafinowanie
19.02-28/29.02 oraz
24.08-02.09

Dekoracyjna,ładna umie podkreslać swoje zalety.Lubi piekne przedmioty i wnętrza,ciekawe znajomości.Umie elegancko urządzić dom.
Uczuciowo impulsywna.łatwo sie angażuje w związki i czasem źle lokuje uczucia,jednak nawet z niepowodzeń potrafi wyjść z honorem.
Nie jest łatwym partnerem w miłości.Szybka i skuteczna w działaniu,w pracy odnosi sukcesy.Jest dobrym organizatorem.Potrafi planować i naginać warunki do własnych wymagań.Wie czego chce,jest odwaqżna,śmiało dąży naprzód,nie unikając ryzyka i nie poddaje się niepowodzeniom.
Znak sosny szczególnie sprzyja kobietą.


WIERZBA- melancholia
01.03-10.03 oraz
03.09-12.09

Ma naturalny wdzięk,jest łagodna i skłonna do zadumy.Ma zdolności artystyczne i wrażliwość w życiu uczuciowym.
Życie z nią nie należy jednak do łatwych.,tkwią w niej bowiem dwie natury:jedna czuła i senna,druga-wojownicza,despotyczna i zmienna.
Kapryśna,wymagająca doznaje cierpień w miłośći.Czasem znajduje przystań w małżeństwie i ma wiele dzieci.Choć przywiązana do domu i rodziny,w głębi duszy czuje sie niedoceniana i marzy o dalekich podróżach.Jej prawy charakter i uczciwość sprawiają,że jest godnym zaufania pracownikiem.


LIPA - realizm
11.03-20.03 oraz
13.09-22.09

Pełna uroku potrafi każdemu zawrócic w głowie.Spokojna,dyskretna,a nawet troche lekliwa,choć potrafi przystosować się do każdych warunków,to marzy o wygodzie i stabilizacji.Pełna sprzeczności i niestała jest zdecydowanie sympatyczna i nie stara sie naprawiać swoich bliźnich.Jest lubiana nawet wtedy,gdy nie można na niej zbytnio polegać.
W miłości bywa bardzo zazdrosna.Jesli znajdzie bratnią duszę,odzyskuje równowage.Ma zmysł praktyczny izdolności techniczne.Pomysłowa i precyzyjna.
Żyje długo i nie bnękają jej choroby.


DĄB - siła
21.03 - DZIEŃ ZRÓWNANIA WIOSENNEGO

Niezwykle silny,odważny i żywotny ma trudny charakter.
Sam cieszy sie dobrym zdrowiem i nie znosi słabości u innych.Podobnie obdarzony potężna wolą nie ma wyrozumiałości dla niezdecydowanych.Stateczny i sumienny,pełen dumy i uparty,trwa przy raz podjetej decyzji,zazwyczaj osiagając zamierzony cel.
Jednak brak elastyczności przysparza mu czasem kłopotów.
Jest niezależny,jego wola i energia zapewniają opiekę słabszym.Stworzony do przewodzenia jest człowiekiem czynu.Pochłaniają go sprawy konkretne i często osiąga sukces materialny.Żywy,gościnny jest dobrym przyjacielem,zakochuje się kilkakroć,wierząc,że jest to miłość na całe życie.


LESZCZYNA - oryginalność
22.03-31.03 oraz
24.09-03.10

Choć niepozorna,ma wiele wdzięku i trudno oprzeć się jej urokowi.
Kaprysna i zmienna,umie sprawić by ją kochano.Potrafi być szczodra i tolerancyjna lub niebezpieczna ,uparta i złośliwa.Oryginalna i niepodobna do nikogo,zwraca na siebie uwagę.Można się po niej spodziewać wszystkiego..W miłości potrafi być najmilszym albo też najbardziej męczącym partnerem.Związek z nią jest pasjonujący,choć na ogół nie przynosi odpoczynku.Jest typem społecznika,dobrym pracownikiem uczącym się szybko i łatwo.Ma wiedzę,ąle jaki zrobi z niej użytek,zależy tylko od jej dobrej woli.


JARZĘBINA - wrażliwość
1.04-10.04 oraz
4.10-13.10

Choć na pozór delikatna,jest niezwykle odporna.Pełna wdzięku i uśmiechnięta to mistrz samokontroli.Umie podkreslać własne zalety,lubi się stroić.Choć nieco egocentryczna,nie jest egoistką,lubi sprawiać innym radość.Łatwo przystosowuje się do zmian,jest samodzielna,lojalna i uczciwa-można na niej polegać.Za wszystko czuje się odpowiedzialna.Jednak kontakt z nią nie jest prosty.
W miłości nieprzewidywalna,wiele wymaga od partnera i niełatwo przebacza .
Mimo błyskotliwej inteligencji i zamiłowań artystycznych ,z natury zapobiegliwą igospodarną najczęściej pochłaniają ją sprawy codzienne.Realizuje sie w małżeństwie.


KLON-praktyczność
11.04-20.04 oraz
14.10-23.10

Nie należy do postaci tuzinkowych.Pełen humoru i życia,niezmordowany towarzysko pojawia się tam gdzie najmodniej i gdzie coś się dzieje.Motorem jego działań jest ciekawość świata,toteż choć z natury pełen rezerwy a nawet nieśmiałośći,nie lęka się ryzyka.
Lubi wszelkie nowinki,podróżę,poznawanie ludzi i ma dar prowokowania zwierzeń.Nie osąza jednak cudzych poczynań i jest niezwykle dyskretny.Wrażliwy na pochwały,lubi być w centrum zainteresowania.
W miłości bardzo skomplikowany,trudno mu znaleźć partnera.
Bywa równie częśto wielkim grzesznikiem jak i pokutnikiem.
Bywa też,za sprawą ogromnej wyobrażni i intuicji ,obdarzony darem jasnowidzenia.
Niezwykle inteligentnypróbuje innym narzucic swoją wolę,rzadziej sam realizuje własne projekty.


ORZECH - namiętność
21.04 - 30.04 oraz
24.10 - 04.11

Pełen kontrastów potrafi jak nikt skomplikować sobie życie.
Inteligentny,ambitny i pracowity,bywa kapryśny i egoistyczny - równie często jak gościnny czy hojny.W miłości koniecznie chce wyłączności,jest zazdrosny i czuły.
Choć z natury samowolny i niestały,potrafi być w związku lojalny i wierny - nie znaczy to jednak,że jest łatwym partnerem.
W życiu bywa świetnym strategiem,jest nieśmiały w pomysłach,potrafi dxziałać szybko i bez zbędnych skrupułów.Nie chadza utartymi ścieżkami,toteż ma tylu przyjaciół co wrogów.
W zetknięciu z nim ryzykuje sie wiele dobrego i złego.
Żyje długo i cieszy się dobrym zdrowiem.


JAŚMINOWIEC - dyplomacja
01.05 - 14.05 oraz
05.11 -11.11

Miły i towarzyski zjednuje sobie ludzi swobodą i umiejetnościa rozmowy.
Wydaje się zrównoważony i bez problemów - w istocie wrazliwy i pełen rezerwy.Jak nikt inny rozumie zalety dyplomacji,a jego działania są ostrożne i przewidujace.
Małżeństwo z nim nie jest łatwe-mimo,że jest odpowiedzialny,ciążą mu zobowiązania.
Od życia oczekuje niewiele,nadzieje pokłada w dzieciach,które umie starannie wychować.Nie jest materialistą,lecz pracowity i obdarzony wyobraźnią często nieźle zarabia.


KASZTANOWIEC - sprawiedliwość
15.05-24.05 oraz
12.11-21.11

Urodziwy,silny i pełen wigoru potrzebuje przestrzeni.
Lubi szokować innych,często jest typem prekursora.Ma wrodzone poczucie sprawiedliwości i w słusznej sprawie potrafi działać gwałtownie.Zdarza mu się brakiem dyplomacji zrazic do siebie ludzi,a zawody i rozczarowania przeżywa długo,gdyż jest wrażliwy i uczuciowy.
W miłości wyrafinowany,trudno znajduje partnmera.Kocha tylko raz,a obawa przed brakiem akceptacji komplikuje jego związki.Jego los zależy głownie od okoliczności - albo zajdzie wysoko,albo mimo talentów całe życie będzie walczyc z przeciwnościami.


JESION - ambicja
25.05-03.06.oraz
22.11-01.12

Piękne,mocne drzewo.Wysmukła sylwetka,elegancja i swoboda podobaja się wielu.Natura niezależna i błyskotliwa,lecz niełatwo z nim współżyć.
Impulsywny,ambitny nieustępliwie dąży do swego szczęścia i sukcesu,choć zawsze troche gra z losem.
Kapryśny i nieco egzaltowany,w sprawach miłości jest przezorny,stały i przewidujący.
Jego małżeństwo z miłośći bywa często małżeństwem z rozsądku.
Można na nim polegać- jak nikt pomoże przetrwać ciężkie chwile.


GRAB - estetyzm
04.06-13.06 oraz
02.12-11.12 ]/b]
Niezwykle urodziwy za młodu bardzo dba o swój wyglą.To typ estety i zdarza się,że przedkłada formę nad treść.
Wrażliwy na pochwały,często pełen fantazji artysta,marzy o sławie,dąży do własnej doskonałości.Traktuje wiele rzeczy z pobłażliwym dystansemmając zarazem szacunek do dyscypliny i posłuszeństwa.Lubi zycie pośród sprawdzonych reguł,przy podejmowaniu decyzji towarzyszy mu lęk przed pomyłką.
Obdarzony wnikliwa intuicją jest naturą obowiązkową i prawą.Uczucia traktuje jako sprawe poważna,w miłości cechuje go uczciwość,choć chciałby przeżyć w niej coś niezwykłego.


[b]FIGOWIEC-wrażliwość
14.06-23.06 oraz
12.12-21.12

Obdarzony charakterem,osobowość niezależna i ciekawa.Obdarzony wielkim poczuciem humoru ma dużo serdeczności dla dzieci i zwierząt.Nie wszędzie dobrze się czuje,potrzebuje życzliwości i ciepła.Gdy gnebia go przeciwności losu,staje sie smutny i rozgoryczony.Czasem życie upływa mu na pokonywaniu pokus i własnych słabości.
Łagodny i uczuciowy,potrzebuje oparcia w rodzinie,nawet jeśli sam nie jest zbyt stały.
Choć nie należy do romantycznych kochanków,warto go poslubić.
Pracuje wytrwale a jego wysiłki przynoszą owoce.Chociaż w głębi duszy jest raczej leniwy,potrafi być rzeczowy i przedsiebiorczy.


BRZOZA- twórczość
24 CZERWCA - DZIEŃ LETNIEGO PRZESILENIA

Wiotka,delikatna i rasowa jest łatwa we współżyciu i miła.Powściągliwa ,dyskretna,łagodna iskromna,nigdy nie nadużywa czyjejś uprzejmości.Trzyma sie zasad lecz nikomu ich nie narzuca.Pozbawiona snobizmu,pełna umiaru i tolerancyjna nie troszczy się o przepych świata.Nie poszukuje kontaktów z wpływowymi ludźmi,nie bywa w świecie.
W miłości poszukuje uczuc stałych,stwarza klimat pogody i szczęśćia.Nie znosi wulgarności.Mimo swej delikatności potrafi być tytanem pracy.Jej żywa inteligencja,wyobraźnia,umiejętność syntetycznego spojrzenia ikreatyuwność sprawiaja,że właśnie w pracy zdobywa uznanie,a największe sukcesy odnosi w dziedzinie sztuki.


JABŁOŃ-miłość
23.12-01.01 oraz
25.06-04.07

Sentymentalna izmysłowa osoba.
Skłonna jest do flirtów i przygód,a ponadto życzliwa dla innych i bezinteresowna,co bywa przez niektórych wykorzystywane.Jednak kiedy znajdzie odpowiedniegio partnera,ustatkowuje sie i jest wierna w miłości.
Nie myśli za dużo o jutrze-to pełen wyobraźni filozof,który cieszy się życiem.Nie jest jednak lekkomyślna.Inteligentna,refleksyjna i logiczna jest ciekawa świata.
Teorie naukowe interesują ja tak samo jak dobre wino i kuchnia..
Prowadzi życie ruchliwe i ciekawe.


OLIWKA-mądrość
23.09-PORÓWNANIE JESIENNE

Pełna uroku kocha słońce,jest miła,łagodna i spokojna.Niezwykle dyskretna i tolerancyjna,nigdy nie wtrąca sie w sprawy innych.Dzieki rozwadze i intuicji nie daje się wykorzystywać,choć jest niezwykle życzliwa dla innych.Pełna uśmiechu i pogody,ma wielkie poczucie sprawiedliwości i nigdy nie robi nic na pokaz,toteż cieszy się miłościa i respektem innych.W związkach stara się nie być zazdrosna,szanuje wolność partnera nawet kosztem własnych cierpień.Do domu wnosi szczęście i spokój.Jest typem filozofa,mysliciela,dla którego książki i towarzystwo mądrych ludzi maja największą wartość.
Do póżnej starości zachowuje światły umysł.


BUK - wynalazczość
22.12- DZIEŃ PRZESILENIA ZIMOWEGO

Przystojny,twardy i nieustępliwy.
Bardzo dba o swój wygląd,toteż dożywa późnego wieku,zachowując gibkość ruchów i młodą sylwetkę.Potrafi nieźle zorganizować sobie życie i realizuje z uporem swoje projekty.
Jest materialistą-przede wszystkim chce być bogaty,a dopiero potem szczęśliwy.
W miłości rzadko obdarzony fantazją,za to troskliwy współmałżonek,sprawdzony opiekun i zazwyczaj domator,pragnie mieć dzieci i wzorowo prowadzony dom.
Jest inteligentnym realisą,ma zmysł organizacyjny,toteż doskonale sobie radzi na kierowniczych stanowiskach. :

.

Życzę wszystkim miłej kontemplacji ...
_________________
KaRo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama


Wysłany: Pią Lis 24, 2006 07:53    Temat postu:

Powrót do góry
wisienka
aktywny bywalec
aktywny bywalec


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 25
Skąd: z daleka :)

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 17:39    Temat postu: Re: Celtycki Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="Wika"][color=blue]
[b]CEDR - aktywność
09.02-18.02 oraz
14.08-23.08

Solidny,mocny i obdarzony dobrym zdrowiempotrafi przetrwać trudne chwile.
To osobowość pewna siebie,zdecydowana i twórcza lecz zarazem drażliwa.Szybko podejmuje decyzje i zawsze ma rację.Ma instynkt przewodzenia.
Ambitny i prostolinijny jest niepoprawnym optymistą.Wywierając wpływ na innych,potrafi także całkowicie oddać sie jakiejś sprawie.Wśród jemu podobnych można odnaleźć bohaterów i męczenników..
Wybredny w doborze partnera potrafi długo czekać na prawdziwą miłość.
Często obdarzony bywa talentem muzycznym i dużym poczuciem humoru.Prowadzi urozmaicone życie zawodowe.Najbardziej sie tu zgadza,ze jestem niepoprawnym optymista hihihih.Ale wcale nie narzekam, chociaz czasem przynosi to rozczarowania.Z tym talentem muzycznym to gorsza sprawa hihihi.Ogolnie to wiele rzeczy sie zgadza.Chociaz horoskopy traktuje troche z przymruzeniem oka,to wierze,ze cos w tym jest na rzeczy.
_________________
Gedanken sind zolifrei
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaRo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 144

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JESION - ambicja
25.05-03.06.oraz
22.11-01.12
Piękne,mocne drzewo.Wysmukła sylwetka,elegancja i swoboda podobaja się wielu.Natura niezależna i błyskotliwa,lecz niełatwo z nim współżyć.
Impulsywny,ambitny nieustępliwie dąży do swego szczęścia i sukcesu,choć zawsze troche gra z losem.
Kapryśny i nieco egzaltowany,w sprawach miłości jest przezorny,stały i przewidujący.
Jego małżeństwo z miłośći bywa często małżeństwem z rozsądku.
Można na nim polegać- jak nikt pomoże przetrwać ciężkie chwile.


To ja- wszystko!!!! się zgadza poza ta wysmukłością,która ...,która nabrała już trochę kształtów.
Nie lubiłam jesionu,bo mi zaśmieca ulicę przed domem ,ale doszłam do wniosku,że tak nie może być!!!
Muszę żyć w harmonii z e sobą i otoczeniem i choć bardzo nie wierzyłam w horoskopy ,to w ostatnim tygodniu zmieniłam zdanie.
Wierzę,że jestem tym drzewemi jest mi trudno z tą ambicją, bo chyba mnie przerasta hihihi.
Zakupiłam sobie nawet drzewo do posadzenia w moim ogrodzie.
To jesion mannowy - inny niż te w parkach i na ulicach - inny,bo kwitnie pięknie na biało,kiściami drobnych białych kwiatków stąd nazwa mannowy.
U mnie jeszcze nie kwitł,jest mały,ale wierzę,że już niedługo.,a wtedy pewnie będę szczęśliwa,że mogę się z nim utożsamiać.
_________________
KaRo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
KaRo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 144

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt z Was nie utożsamia się z żadnym drzewem? Very Happy
Nie chcecie się bawić? Very Happy
Zapraszamy! Very Happy
_________________
KaRo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
administrator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 271

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[b]FIGOWIEC-wrażliwość
14.06-23.06 oraz
12.12-21.12
Obdarzony charakterem,osobowość niezależna i ciekawa.Obdarzony wielkim poczuciem humoru ma dużo serdeczności dla dzieci i zwierząt.Nie wszędzie dobrze się czuje,potrzebuje życzliwości i ciepła.Gdy gnebia go przeciwności losu,staje sie smutny i rozgoryczony.Czasem życie upływa mu na pokonywaniu pokus i własnych słabości.


Humor to ja mam haha ale nie dla kazdego zrozumialy.Raczej to jest rodzaj humoru angielskiego Smile)))


Cytat:
Łagodny i uczuciowy,potrzebuje oparcia w rodzinie,nawet jeśli sam nie jest zbyt stały.
Choć nie należy do romantycznych kochanków,warto go poslubić.
Pracuje wytrwale a jego wysiłki przynoszą owoce.Chociaż w głębi duszy jest raczej leniwy,potrafi być rzeczowy i przedsiebiorczy.

To fakt !!! Czesto musze walczyc z tym ukrytym lenistwem Smile))) Ale i tak zawsze robie co do mnie nalezy Rolling Eyes
Romantyczna to moze bylam,ale skutecznie mnie z tego wyzbyto Rolling Eyes
echhh z tymi slabosciami to tez prawda Rolling Eyes
Cos jest na rzeczy w takich horoskopach..........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blerrs
adept :)
adept :)


Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 14

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezsensu - JESTEM TOPOLĄ a ogólnie LWEM i powiem wam że to co przeczytałam to przeciwieństwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


Wysłany: Nie Lis 25, 2012 20:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla Samotnych Strona Główna -> Horoskopy .......... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla Samotnych  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group