Forum Forum dla Samotnych Strona Główna Forum dla Samotnych

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Temacik dla panow:)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla Samotnych Strona Główna -> Samotne serca....
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
administrator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 271

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 21:43    Temat postu: Temacik dla panow:) Odpowiedz z cytatem

Kazdy z Was ma zapewne za pazucha jakies sposoby na to, by kobieta, wzdychajac pomyslala "Jaki on wspanialy" Smile Romantyczna kolacja, spacer pod gwiazdami - oczywiscie. Ale moze cos bardziej wyszukanego, oryginalnego?? Podzielcie sie swoimi pomyslami.
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 02, 2006 21:43    Temat postu:

Powrót do góry
AnnaM
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 67
Skąd: Berlin

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...jaka przekora losu...Zaden ze znanych nam Panow nie zdradza swoich sekretow. Coz za solidarnosc...a moze brak fantazji:) Ups, mam nadzieje ze sie nie narazilam...
Panowie- to tylko prowokacja...
Pozdrawiam miloo
a
_________________
Vincit qui patitur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
AnnaM
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 67
Skąd: Berlin

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..pomyslalam ze ja przytocze jeden z pieknych wieczorow, ktory moze byc inspiracja...

Zostalam zaproszona na kolacje..Nic wielkiego, nie pierwsza nie ostatnia. Pan mnie odebral z umowionego miejsca..Kiedy stanelismy pod drzwiami, ujrzalam dwie swieczki...a zaraz potem droge utorowana ze swieczek prosto do pieknie udekorowanego stolu... I potrawa byla pyszna...i swiatlo swiec tworzylo magie... Wrazenie niezapomniane...
_________________
Vincit qui patitur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
administrator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 271

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="AnnaM"] .Kiedy stanelismy pod drzwiami, ujrzalam dwie swieczki...a zaraz potem droge utorowana ze swieczek prosto do pieknie udekorowanego stolu... I potrawa byla pyszna...i swiatlo swiec tworzylo magie...

Wow Ania Rolling Eyes jak w amerykanskim filmie Exclamation
Kazdy by tak chcial,echhhh pozazdroscic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaM
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 67
Skąd: Berlin

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha...to byl niemiecki film ale z polskimi aktorami Smile
_________________
Vincit qui patitur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
AnnaM
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 67
Skąd: Berlin

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla tego pana faktycznie amerykanski Oscar...SmileSmile
_________________
Vincit qui patitur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
PAN JERZY_zwany_Misiek
adept :)
adept :)


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 11
Skąd: opolskie

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys to byly troche inne sposoby na uwodzenie Pan Rolling Eyes .Na randki przychodzilo sie z gerberami,ktore byly prawdziwa rzadkoscia bo w moich czasach krolowal gozdzik ( czy pamietacie wogole takiego kwiatka hehehe).Dziewczyne zapraszalo sie do kawiarni gdzie do wyboru byly dwa rodzaje lodow i oranzada(nikt nie slyszal o jakiejs coca coli).I tak sie siedzialo godzinami przy kawie z fusami, trzymajac sie za raczke i patrzac sobie w oczy Cool .
_________________
byle do wiosny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parabola
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 71
Skąd: Żory

PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 03:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba trochę posłuchać, potem wyciągnąć wnioski zaplanować i zrealizować. To tak po kródce.
Jest takie miejsce w Olsztynie koło Częstochowy w ruinach zamku na szczycie skałki obok baszty rozciąga się piękny widok na światełka Częstochowy oraz sam Olsztyn w dole. Widok jest dojmujący a raczej był bo zainstalowali oświetlenie wielkimi reflektorami i diabli wzięli moje erogenne miejsce.
_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana. - Napoleon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
administrator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 271

PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="parabola"] Widok jest dojmujący a raczej był bo zainstalowali oświetlenie wielkimi reflektorami i diabli wzięli moje erogenne miejsce.

echhh ten Thomas Edison Idea .Musial wynalezc akurat zarowke Rolling Eyes Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parabola
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 71
Skąd: Żory

PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś, zupełnie niechcący, objawił mi się dziwny mechanim. Nazwałem go roboczo - ignorowaniem. Działo sie to miej więcej tak.
Opowieść raczej w stylu opowieści biurowych, bo rzecz cała dzieła się w biurze właśnie. Mieliśmy z koleżanką biura usytuowane dokładnie na przeciwko siebie, tak że jeśli drzwi nie były zamknięte, mogliśmy sobie popatrzeć w oczy. I tak kilka razy rzuciliśmy sobie spojżenie i kilka głupawych min i tyle. Akurat w tym czasie byłem okropnie zajęty kilkoma projektami naraz, więc siłą rzeczy, łeb mi zaprzątały inne problemy, więc nie powtarzyły się te spojżenia czy miny. Po kilku dniach nasiliły się odwiedziny, ja zupełnie tego nie zarejestrowałem. Kilka razy wyjechaaliśmy wspólnie w delegacje i ja nadal nic, ślepota totalna a powinienem zauważyć że coś się święci, ale łeb nabity problemami więc mogłem przeoczyć. Po jakimś dopiero czasie dotarło do mnie że coś się święci. Ostatecznie się dowiedziałem: szlag ją trafiał kiedy tak była ignorowana i musiała coś z tym zrobić.
_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana. - Napoleon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Sob Gru 16, 2006 22:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla Samotnych Strona Główna -> Samotne serca.... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla Samotnych  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group