Forum Forum dla Samotnych Strona Główna Forum dla Samotnych

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak sie rozchodzimy?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla Samotnych Strona Główna -> Samotne serca....
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
administrator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 271

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 19:16    Temat postu: Jak sie rozchodzimy? Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas ma jakieś związki za sobą, czasami o drugiej osobie świadczy dopiero sposób w jaki się rozchodzimy. Trudno się spytać czy 'mile' wspominacie rozstania, może lepiej - czy były to rozstania 'na poziomie'? Czy utrzymujecie jakieś kontakty ze swoimi 'byłymi' czy łączy was 'nienawiść'?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 13, 2006 19:16    Temat postu:

Powrót do góry
AnnaM
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 67
Skąd: Berlin

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...kilka lat temu dostalam od mojej mamy mesa nastepujacej tresci:

..gdyby chodniki byly wylozone rozami a nie brukiem
nie lamalybysmy nog i zyciorysow.......

Zapamietalam do dzis..i na reszte zycia. Nikt nie dal nam gwarancji na szczesliwe zycie. Smiem twierdzic, ze wiele zwiazkow rozpada sie przez zanik dialogu. A przeciez nigdy nie powinnismy zapomniec, co nas kiedys polaczylo. Kim byl ten mezczyzna ktory wywolywal rumieniec emocji na twarzy. Kim byla ta kobieta, ktora przewracala szafe w ferworze poszukiwan najlepszej kreacji..
Milosc jest jak praca na roli- kazdego dnia powinnismy zaczynac od poczatku.
Nie oszukujmy sie...nie ma milosci, kiedy sie rozchodzimy. Czesto nie ma juz sentymentow wspolnie przezytego czasu. Jest zlosc, nienawisc, obelgi, brak szacunku.
Partnera poznaje sie kazdego dnia, ale najlepsza oslona jest scena ostatnia tragikomedii jaka jest zycie razem. Styl, w jakim sie rozchodzimy nie tylko ukazuje nasze prawdziwe oblicze ale tez uswiadamia, czy warto bylo...Bo jesli nie- cieszmy sie kazdym nowym dniem.
Zwyklam mawiac- jestem kobieta z przyszloscia, nie przeszloscia.
Przeciez szklanka jest albo do polowy pelna albo od polowy pusta....
Same kreujemy nasze zycie przed, w trakcie i juz po... A ta samotnosc moze miec slodycz, jakiej nie bylo w zwiazku. Poza tym drogie Panie- kobieta samotna nigdy nie jest sama:)...
pozdrawiam
a
_________________
Vincit qui patitur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
administrator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 271

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu:) Twoja historie znam .Jestem pelna uznania dla twarzy,ktora zachowalas po tym wszystkim.....
pozdrawiam cieplo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parabola
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum


Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 71
Skąd: Żory

PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się rozstałem z żoną po prostu pakując plecak i wychodząc z domu. Przerwałem tym prostym sposobem całą niechęć jaka była mi dawkowana w dawce zagrażającej zdrowiu. Teraz mamy kontakt jedynie na okoliczność braku Internetu (pracuję jako administrator sieci Internetowej) i czasami jeśli coś potrzebuję zabrać z domu, ale o dziwo, niechęć już tak mocno nie emanuje ze strony mojej eks-małżonki. I tak niech pozostanie. "Bo mam to co jest w życiu najświętrze, święty spokój."
_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana. - Napoleon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Wto Gru 19, 2006 00:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla Samotnych Strona Główna -> Samotne serca.... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla Samotnych  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group